Aktuality

• Pozvánka na VALNOU HROMADU 2018

1.2.2018

ZVEME VŠECHNY ČLENY NA VALNOU HROMADU, KTERÁ SE USKUTEČNÍ V PÁTEK 9.3. 2018 OD 18:00 V hostinci U Kachtíků.

22.1.2018

Každý člen TJ je dle platných stanov povinen do konce března 2018 uhradit členský příspěvek. Platbu lze provést na výroční valné hromadě, schůzi oddílu, osobně u předsedy TJ pana Lukáše Turny, nebo nově i bankovním převodem na účet TJ Sokolu Všemina z.s. Číslo účtu u FIO banky je:  2000432064/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte za koho je příspěvek uhrazen.

Výše příspěvku je 200 Kč za dospělou osobu a 100 Kč za osoby mladší 18 let.

Osoby jež jsou zapsány ve více oddílech platí členský příspěvek pouze jednou.

Racková - Všemina 2:3 po penaltách

Sestava: Zerzan Tomáš - Kordula Milan, Karlík Dušan ml., Gajdošík Milan, Martinů Marek - Mikl Jaroslav (Chovanec Lukáš), Karlík Dušan st., Žákovský Patrik, Mikšík Libor - Hrnčiřík Jakub, Čala Jakub

K poslednímu utkání podzimní části sezony zajížděla Všemina na hřiště Rackové. Do vedení šli první domácí, když se ve 13. minutě trefil Zívalík. Hosté odpověděli zanedlouho. Po rohovém kopu se dostal odražený míč k mladšímu z dua Karlíků a ten jej uklidil k tyči. Racková ještě před přestávkou dokázala jít opět do vedení. Druhý poločas začala aktivněji Všemina, vypracovala si několik šancí, ale žádnou neproměnila. V 64. minutě byl pak sražen v pokutovém území Jakub Čala a sudí ukázal na penaltový puntík. Pokutový kop proměnil Jakub Hrnčiřík. Více branek už nepadlo a o vítězi tak rozhodly penalty. Vítězný bod navíc si připsali hosté ze Sokolu Všemina.

• Prohra v Loukách

16.10.2017

Louky B - Všemina 6:1

Sestava: Zerzan Tomáš - Ježík Radim, Karlík Dušan ml., Rathúský Tomáš, Martinů Marek (Hrnčiřík Lukáš) - Gajdošík Milan (Čala Jakub), Karlík Dušan st., Kordula Milan, Mikšík Libor - Žákovský Patrik, Hrnčiřík Jakub

Jestliže proti Veselé měla Všemina i trochu fotbalového štěstíčka, tak proti Loukám se nedařilo vůbec nic. První poločas skončil 1:0 pro domácí a měl vcelku vyrovnaný průběh. Druhou půli ovládly Louky, kterým vycházely jejich rychlé přechody do útoku a hosté na ně pozdě reagovali. Za Všeminu snižoval pouze z penalty v poslední minutě Lukáš Hrnčiřík.

• V posledním domácím utkání vítězství nad Veselou

9.10.2017

Všemina - Veselá B 2:1

Sestava: Gajdošík Petr (Zerzan Tomáš) - Ježík Radim, Karlík Dušan ml., Hrnčiřík Lukáš, Rathúský Tomáš - Gajdošík Milan, Karlík Dušan st., Burša Michal, Mikšík Libor - Žákovský Patrik (Martinů Marek), Čala Jakub (Chovanec Lukáš)

Domácí se silného soupeře nezalekli a v 21. minutě šli do vedení, když po pravé straně prchl všem obráncům Milan Gajdošík. Veselá udělala o přestávce změny v sestavě a chtěla zvrátit pro ni nepříznivý vývoj utkání. V 53. minutě však vytahovali hosté míč z jejich sítě podruhé. Prosadil se Patrik Žákovský. Veselští snížili na 2:1 v 79. minutě. Po centru skóroval Štěpánek. To už byl v bráně Všeminy Tomáš Zerzan, který naskočil za zraněného Petra Gajdošíka. Oba brankáři předvedli kvalitní výkon a měli velký podíl na tom, že všechny tři body zůstaly ve Všemině. Veselá totiž v závěru stupňovala tlak, ale žádnou ze svých šancí už neproměnila. Hráči Sokolu Všemina v bojovnosti předčili svého protivníka a nakonec z toho bylo vítězství, které by před utkáním málokdo čekal.

• Derby skončilo remízou

2.10.2017

Trnava - Všemina 1:2 po penaltách

Sestava: Zerzan Tomáš - Vyvlečka Vojta, Karlík Dušan ml., Martinů Marek, Žákovský Patrik - Karlík Dušan st., Burša Michal, Mikšík Libor, Hrnčiřík Lukáš - Hrnčiřík Jakub, Čala Jakub (Chovanec Lukáš)

I díky slunečnému počasí přišlo do Trnavy na fotbal hodně diváků a utkání tak mělo správnou atmosféru místního derby. Na hřišti to občas pěkně jiskřilo a několikrát musel sudí oddělovat požduchující se hráče. Ve 29. minutě šla do vedení Trnava, když hosté chybovali v rozehrávce. V dalším průběhu utkání měli více šancí domácí, ale jejich pokusy mířily většinou mimo nebo je zneškodnil brankář Zerzan. V 79. minutě dostal po rohovém kopu přihrávku na velké vápno Jakub Hrnčiřík a propálil vše, co mu stálo v cestě. Utkání skončilo nerozhodně a na řadu přišly penalty. Tomáš Zerzan hned tu první vyrazil, Všemina všechny své pokusy proměnila a brala tak bod navíc.

• Gólové hody s Kudlovem

24.9.2017

Všemina - Kudlov 10:0

Sestava: Gajdošík Pavel - Vyvlečka Vojta, Karlík Dušan ml., Martinů Marek, Žákovský Patrik - Bednár Štefan (Chovanec Lukáš), Karlík Dušan st., Burša Michal, Mikšík Libor - Hrnčiřík Jakub, Čala Jakub

Všemina si chtěla po dvou prohraných zápasech spravit chuť a proti Kudlovu byla úspěšná. Do sestavy se vrátil Dušan Karlík starší a ve srovnání s utkáním ve Fryštáku bylo všeminské mužstvo silnější. Po poločase viděli diváci na světelné tabuli skóre 5:0 pro domácí a i ve druhé polovině utkání hrála prim Všemina. Kudlov hrozil z občasných brejků, které však domácí pokryli. Sokol Všemina předvedl dobrý týmový výkon a šel si za vítězstvím. Hattrickem se blýskli Kuba Hrnčiřík a Michal Burša. Jinak bylo gólových šancí nepočítaně.